VIA ĶEKAVA arhīvs

Pasākumu rīko

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

On-line apmeklētāji

Šobrīd klātienē ir 157 viesi 


Piesakies dalībai NVO samitā PDF Drukāt E-pasts

Biedrība „Latvijas Pilsoniskā alianse” sadarbībā ar Ķekavas novada kultūras aģentūru organizē vēl nebijušu pasākumu Rīgas plānošanas reģiona nevalstiskajām organizācijām – samitu „NVO via Ķekava”. Samita mērķis ir sekmēt pilsoniskās sabiedrības pašorganizēšanos Rīgas reģionā, sniedzot noderīgu informāciju un zināšanas par NVO darbības būtiskām jomām kā NVO pārvaldība, e-lietas un līdzdalība. Samita programmā ir paredzētas trīs meistarklases – NVO vadības, e-lietu un līdzdalības meistarklase.

NVO vadības meistarklasē tiks pievērsta uzmanība uzkrājumu un dāvinājumu pārvaldībai, jaunu biedru iesaistīšanai un labai pārvaldībai. E-lietu meistarklasē – informācija par jauno mediju iespējām NVO, e-paraksta lietošanu, un kā kārtot ar NVO saistītās formalitātes elektroniski. Līdzdalības meistarklasē tiks sniegta informācija par līdzdalības iespējām un veidiem pašvaldības un valsts līmenī, kā arī inovāciju līdzdalībā.


NVO samits norisināsies festivāla VIA Ķekava ietvaros, 9.septembrī plkst. 10:00, Doles Tautas namā Ķekavas novadā. Dalībai NVO samitā var pieteikties NVO no Rīgas plānošanas reģiona (Reģiona teritorijā ietilpst Rīga, Jūrmala, bijušie Rīgas, Tukuma, Ogres un Limbažu rajoni.). Iepazīsties ar konferences programmu, kas pieejama šeit, lai pieteiktos dalībai NVO samitā, aizpildi elektronisko pieteikuma veidlapu, kas pieejama šeit līdz 5.septembrim. Ja rodas kādi jautājumi sazinieties telefoniski 67 84 64 64 vai sūtot e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Projektu „Esi aktīvs NVO!” finansē Sabiedrības integrācijas fonds grantu shēmā „Pilsoniskās sabiedrības stiprināšanas atbalsta programma 2011".

Attachments:
Download this file (NVO_samits_Kekava_programma.pdf)NVO samita programma[NVO samita programma]333 Kb
Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 01 septembris 2011 13:02
 
LatvianEnglishRussian

Informatīvie atbalstītāji

Reklāmkarogs