VIA ĶEKAVA arhīvs

Pasākumu rīko

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

On-line apmeklētāji

Šobrīd klātienē ir 165 viesi 


Koncertu apkopojums PDF Drukāt E-pasts

Publicējam VIA Ķekava 2011 atsevišķu koncertu programmu.

Piektdien, 9.septembrī pl.19.00 Ķekavas kultūras namā

koncertā – DZIESMĀS  TIEKOTIES – kopējā programmā tiksimies ar kaimiņiem no Lietuvas –instrumentālo ansambli „Kuršenai Stasys Anglickis”- un Baltkrievijas – vokālo ansambli „Na ponadvorku”, un pašmāju maziem un lieliem dziedātājiem – Ķekavas vidusskolas jaukto kori un zēnu kori, vadītāja Inga Lagzdiņa ,  Ķekavas Mūzikas skolas kori, vadītāja Vineta Litauniece , un kultūras nama jaukto kori „Mozaīka”, vadītājs Rūdolfs Bērtiņš, kapelu „Klabatas”, vadītāja Ruta Meijere, lai dziesmu dažādībā muzicēšanas prieku un saprašanos izjustu gan dalībnieki, gan klausītāji.


Sestdien, 10. septembrī no pl.11.00 – 18.00 uz brīvdabas skatuves pie Ķekavas sākumskolas varēsiet redzēt visus festivāla viesus un arī Ķekavas Novada mūziķus un dejotājus programmā – VIENOTĀ  RAKSTĀ – krāsu, nošu, deju, domu, vārdu un sirdspukstu  rakstā !


No plkst. 11.00 -12.30 tā būs bērnu kolektīvu programma – sākot ar Ķekavas Mūzikas skolas pūtēju orķestri, vadītājs Kaspars Stankevičs, ar Ķekavas vidusskolas deju skolotājas Īrisas Gailes mazākajiem , pirmsskolas vecuma, dejotājiem, ar viesu kolektīviem – Igaunijas deju grupu „Paikeseratas” un Lietuvas dejotājiem „Kids of the Sun”, ar Baložu vidusskolas 3.-4.klašu deju grupu , vadītāja Līga Plēpe, Ķekavas kultūras nama mazo dejotāju saimi „Daina”, vadītāja Daina Marija Zozuļa, un Ķekavas vidusskolas dejotājiem no 1.-4. klasei, arī skolotājas Īrisas Gailes audzēkņiem. Viņus kopā saistīs kultūras nama „Jaunā Miltu teātra „ dalībnieki.


Nākošā stunda no plkst. 12.30 – 13.30  skatuve nodota folkloras grupu pārziņā, bet stunda


No 13.30 – 14.30 Dainas Marijas Zozuļas projekta - Tērpu paraugdemonstrējumi – valdījumā.


No plkst. 14.30 – 18.00 koncertprogrammu turpinās pašmāju pieaugušo kolektīvi un visdažādāko žanru vieskolektīvi, kurus vienotā rakstā kopā saturēs Nacionālā teātra aktieris Mārcis Manjakovs. Muzicēs Krievijas  folkloras kopa „Veretje” ,  kapela no Vācijas , Polijas ielu orķestris „Eka”  un ielu dejotāju duets, Turcijas instrumentālais ansamblis, tautas deju grupa , instrumentālais ansamblis no Lietuvas, vokālais ansamblis no Baltkrievijas , Itālijas deju grupa „Valle di comino”.

Vienotajam ritmam pievienosies Ķekavas vidusskolas jauniešu deju grupa „Šeku Reku” , vadītāja Īrisa Gaile, jauniešu deju grupa „Katlakalns”, vadītājs Agris Vīksniņš, senioru deju grupa „Sidrabaine”, vadītāja Aija Āre, un trīs vidējās paaudzes deju grupas :  „Baloži”- vadītāja Regīna Grebežniece, „Savieši” - vadītāja Vita Priede , „Zīle”- vadītāja Vita Timermane. Koncerta  izskaņā izvērtēsim festivālu, pateiksimies  visiem dalībniekiem un vienotu sirdspukstu ritmā  sacīsim  ceļa vārdus  tālākai draudzībai.


Plkst. 19.00 – Ķekavas Doles evaņģēliski luteriskajā svētās Annas baznīcā - sakrālās mūzikas programmu – SVĒTĪ  DEBESĪS  ŠO  ZEMI!  –

Jums dāvās sieviešu koris „Daugaviete”, vadītāja Rita Platpere, vīru koris „Ķekava”, vadītājs Arvīds Platpers , un Ķekavas kultūras nama jauniešu ansamblis , vadītāja Elīna Starķe un solisti. No viesu vidus koncertā muzicēs lietuviešu koklētāja Kristina Kupryte. Draudzes mācītāja uzrunāti ļausieties meditatīvai noskaņai.


Bet no plkst. 22.00 – 04.00  uz brīvdabas skatuves muzicēs grupa „Dzelzs vilks” aicinot visus savu enerģiju paust festivāla un  vasaras izskaņas zaļumballē.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 11 augusts 2011 17:24
 
LatvianEnglishRussian

Informatīvie atbalstītāji

Reklāmkarogs