VIA ĶEKAVA arhīvs

Pasākumu rīko

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

On-line apmeklētāji

Šobrīd klātienē ir 155 viesi 


Drīz sāksies pieteikšanās NVO samitam! PDF Drukāt E-pasts
Pirmdiena, 18 jūlijs 2011 15:01

alt

Festivāla VIA Ķekava ietvaros, 9.septembrī, Doles Tautas namā norisināsies Ķekavas novadā vēl nebijis pasākums nevalstiskajām organizācijām – samits „NVO via Ķekava”. Samitā piedalīsies Rīgas plānošanas reģiona NVO pārstāvji.

Samita mērķis ir sekmēt pilsoniskās sabiedrības pašorganizēšanos Rīgas reģionā, sniedzot noderīgu informāciju un zināšanas par NVO darbības būtiskām jomām kā līdzdalība, e-lietas un NVO pārvaldība. Lai Rīgas reģionā būtu aktīvas, sevi pierādīt spējīgas un prasmīgas nevalstiskās organizācijas, samita organizatoru uzdevums ir veicināt Rīgas reģiona NVO kapacitāti un prasmes, palīdzot tām atrast jaunus veidus un iespējas savas darbības uzlabošanā un organizācijas mērķu sasniegšanā.

Samita programmā ir paredzētas trīs meistarklases – līdzdalības, e-lietu un NVO vadības meistarklase. Līdzdalības meistarklasē tiks sniegta informācija par līdzdalības iespējām un veidiem pašvaldības un valsts līmenī, kā arī inovāciju līdzdalībā. E-lietu meistarklasē – informācija par jauno mediju iespējām NVO, e-paraksta lietošanu un kā kārtot ar NVO saistītās formalitātes elektroniski. NVO vadības meistarklasē tiks pievērsta uzmanība uzkrājumu un dāvinājumu pārvaldībai, jaunu biedru iesaistīšanai un labai pārvaldībai.


Jau pavisam drīz, augusta sākumā tiks izsludināta pieteikšanās dalībai NVO samitā!

Kā jau ziņots iepriekš, NVO samitu organizē biedrība „Latvijas Pilsoniskā alianse” (eLPA) sadarbībā ar Ķekavas novada kultūras aģentūru, pateicoties projektam „Esi aktīvs NVO!”, kuru finansē Sabiedrības integrācijas fonds grantu shēmā „Pilsoniskās sabiedrības stiprināšanas atbalsta programma 2011".

Biedrība „Latvijas Pilsoniskā alianse” (eLPA) ir dibināta 2004.gada 14.decembrī. eLPA mērķis ir stiprināt pilsonisko sabiedrību Latvijā un veidot labvēlīgu vidi biedrību un nodibinājumu darbībai. eLPA darbojas kā NVO platforma – dažādu jomu organizāciju oficiāli reģistrēts sadarbības tīkls. Šobrīd eLPA apvieno 127 biedrus no visas Latvijas.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 20 jūlijs 2011 12:05
 
LatvianEnglishRussian

Informatīvie atbalstītāji

Reklāmkarogs