VIA ĶEKAVA arhīvs

Pasākumu rīko

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

On-line apmeklētāji

Šobrīd klātienē ir 158 viesi 


Saņemts finansējums novada NVO darbības stiprināšanai PDF Drukāt E-pasts
Pirmdiena, 30 maijs 2011 14:53

Eiropas Kopienas programmas Eiropa Pilsoņiem (2007-2013) projektu konkursā apstiprināts Ķekavas novada kultūras aģentūras (ĶNKA) izstrādātais projekts „Eiropas pilsoniskās apziņas attīstība: NVO darbības stiprināšana” (Building Active European citizenship: strengthening participation in NGO's work).

Projekta mērķis ir veicināt pieredzes apmaiņu starp nevalstiskajām organizācijām no projekta partnervalstīm NVO darba popularizēšanā un jaunu cilvēku iesaistīšanā NVO darbībā; rast jaunus veidus, kā uzlabot iedzīvotāju līdzdalību; kā arī veicināt ilgtspējīgu sadarbību starp projekta partneriem.Projekta īstenošana notiks starptautiskā festivāla VIA Ķekava ietvaros no 8. līdz 11.septembrim. Projekta dalībnieki prezentēs savas organizācijas, piedalīsies diskusijās un radošajās darbnīcas saistībā ar projekta tēmas problemātiku, apmeklēs novada kultūras un tūrisma objektus, kopīgi sagatavos kultūras priekšnesumus un piedalīsies festivāla aktivitātēs. Kopumā projektā iesaistīsies 30 cilvēki no katras partnerorganizācijas.

ĶNKA projekta partneri ir Ķekavas un Bordesholmas draudzības biedrība; Šauļu pilsētas jauniešu centrs (Lietuva); asociācija Eiropas māja Gostinā (Polija); Deutsch-Lettische Partnerschaft Bordesholm-Kekava (Vācija).

Saņemtais līdzfinansējums, vairāk kā 20 tūkstoši eiro, tiks izmantots, lai segtu uzņemošās pašvaldības organizatoriskās izmaksas (dalībnieku ceļa izdevumi, izmitināšana, ēdināšana, vietējais transports, u.c.).Informāciju sagatavoja:
Arta Platace
Ķekavas novada kultūras aģentūras
Sabiedrisko attiecību speciāliste
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
Mob.tālrunis: +371 29475634


Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 30 maijs 2011 17:49
 
LatvianEnglishRussian

Informatīvie atbalstītāji

Reklāmkarogs