VIA ĶEKAVA arhīvs

Pasākumu rīko

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

On-line apmeklētāji

Šobrīd klātienē ir 75 viesi 


Ārvalstu viesi iepazīst latviešu tautas kultūru PDF Drukāt E-pasts
Autors Administrator   
Piektdiena, 27 jūlijs 2012 14:49

http://via.kekava.lv/images/stories/galerijas/20120726_valmoniras/DSCN2854.jpgStarptautisko sporta spēļu „VIA Ķekava” pirmās dienas vakarā zemnieku saimniecībā „Valmoniras”, Plakanciemā, uz latviešu kultūras vakaru pulcējās sporta spēļu ārvalstu delegāciju oficiālie pārstāvji un sportisti.

Sporta spēļu organizatori bija parūpējušies par dažādiem radošām un interesantām aktivitātēm, ar kuru palīdzību ārvalstu viesi labāk varētu iepazīt latviešu kultūru un tradīcijas - gan izdziedot dziesmas un izdejot latvju deju soļus, gan redzot latviešu tautas tērpu krāšņumu un daudzveidību, gan nobaudot pašmāju labumus.

„Valmoniras” ir bioloģiskā saimniecība, kas neorientējas uz lauksaimniecisko ražošanu, bet tūrismu un dabai draudzīgu dzīvesveidu. Visi mājputni un dzīvnieki staigā savā vaļā un labprāt nāk draudzēties. Šo dabas harmoniju starp cilvēku un dabu pilnībā varēja izbaudīt arī mūsu ārvalstu viesi no Turcijas, Azerbaidžānas, Baltkrievijas, Igaunijas un Lietuvas.

Latviešu kultūras vakarā piedalījās arī folkloras kopa „Rāmupe” no Katlakalna Tautas nama, vidējās paaudzes deju kolektīvs „Baloži” un Ķekavas novada biedrība „Sidrabaine”. Pasākumu vadīja novadnieces Sandra Kanča un Aija Vitmane.


Vineta Bērziņa,

izdevuma „Ķekavas Novads” redaktore

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 31 jūlijs 2012 10:28
 
LatvianEnglishRussian

Informatīvie atbalstītāji

Reklāmkarogs