VIA ĶEKAVA arhīvs

Pasākumu rīko

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

On-line apmeklētāji

Šobrīd klātienē ir 149 viesi 


Amatnieku tirdziņš PDF Drukāt E-pasts

Amatnieku tirdziņš"Via Ķekava 2011" laikā notika arī amatnieku tirdziņš. Viesi un dalībnieki varēja gan iegādāties amatnieku produkciju, gan piedalīties dažādās amatnieku piedāvātajās radošajās darbnīcās. Tirdziņa laikā apmeklētāji varēja iepazīties un novērtēt Ķekavas novada amatnieku un tirgotāju piedāvājumu.


Tuvojoties rudens un ziemas periodam, viens no dabiskajiem līdzekļiem pret klepu ir medus, kuru plašā klāstā piedāvāja Jānis Sulutaurs jeb Daugmales Jāņa bišu medus. Līdzās medum varēja iegādāties arī dažādus keramikas medus podus, karotītes, trauciņus, ko izgatavo Linda Kunstmane pēc labākajām pampāļu podu tradīcijām un papildinot ar savu individuālo stilu - purva saknēm.


Plaši pārstāvēti bija dažādi rotu izgatavotāji, bet katrs ar savu "odziņu". Piedāvājumā bija gan pērlīšu rotas, gan kārtīgas sudraba rotas.
Lieliska dāvana svētkos ir ar roku apgleznotas krūzītes, ko piedāvāja Laila Maļinovska. Gan krūzītes mīļajai māmiņai, gan vecmāmiņai, gan mīļajai skolotājai skolotāju dienā.

Tepat Ķekavā ražotas ziepes, skrubjus, ķermeņa jogurtus piedāvāja IK "Īstās Jāņa ziepes". Šeit katrs varēja atrast sev piemērotu aromātu - persiku, kafijas, aveņu, greipfrūta un daudzus citus.

Tirdziņā piedalījās arī Daugmales kultūras daļas vadītāja Anita Lubova kopā ar amatniekiem no Daugmales. Daugmalē veidotu keramiku piedāvāja Inta un Laimonis Radziņi. Viņu piedāvājumā ietilpst gan Baložu vardes magnētiņi un figūriņas, gan Ķekavas vistas trauciņi un figūriņas, gan Daugmales sama figūriņas, kā arī dažādi citi interesanti keramikas izstrādājumi. Daugmales amatnieku piedāvājumā bija arī dažādi šūtie un austie izstrādājumi, kā arī koka izstrādājumi - galdi, krēsli, soliņi u.c.

Savus izstrādājumus tirdziņā demonstrēja arī amatnieku centrs "Linum" no Katlakalna. Katrs varēja vērot arī aušanas procesu, ko uz atvestajām stellēm demonstrēja jaukās "Linum" audējas.

Amatnieku tirdziņā katrs varēja atrast kaut ko savai sirdij tīkamu, bet galvenais - Ķekavas novada iedzīvotāji - iepazīties ar sava novada amatniekiem, un viesi - ieraudzīt, ka Ķekavas novadā ir daudz jaunu un neiepazītu vietu, ko ir vērts apmeklēt.


Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 21 septembris 2011 09:33
 
LatvianEnglishRussian

Informatīvie atbalstītāji

Reklāmkarogs