VIA ĶEKAVA arhīvs

Pasākumu rīko

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

On-line apmeklētāji

Šobrīd klātienē ir 29 viesi 


Zināms rokfestestivāla Bliez no Bedres 2011 uzvarētājs PDF Drukāt E-pasts

Rokfestivālā Bliez no Bedres 2011 starp trīs jaunām un daudzsološām jauno mākslinieku grupām uzvaras laurus plūca un iespēju savu dziesmu ierakstīt profesionālā mūzikas ierakstu studijā Sound Division ieguva puiši no The Mike Hawk band, bet skatītāju simpātiju balvu saņēma The Citizens.

Jau trešo gadu Ķekavas jauniešu novada dome un Jaunatnes iniciatīvu centrs sadarbībā ar Ķekavas novada pašvaldību rīkoja rokfestivālu Bliez no Bedres 2011, kura mērķis ir jauno grupu profesionālās attīstības veicināšana un atpazīstamības nodrošināšana.

Šogad uz Bliez no Bedres skatuves pie t/c Liiba uzstājās trīs jaunas rokgrupas ar lielāku un mazāku skatuves pieredzi, bet vienlīdz lielām ambīcijām: TTE; The Mike Hawk band un The Citizens. Mūziķi, kuri bija godam izturējuši pirmo atlases kārtu, skatītājus iekurināja ar trīs priekšnesumiem- diviem grupas sastāvā dzimušiem skaņdarbiem un savu versiju Labvēlīgā tipa dziesmai Eiropa mūs nesapratīs.

Grupu sniegumu pēc vairākiem kritērijiem, tostarp dziesmu oriģinalitātes, skatuves tēla un kontakta ar skatītājiem, vērtēja žūrija piecu nopietnu vīru sastāvā- jauno mākslinieku likteni noteica  Kristaps Rumbins, Viesturs Grīnbergs un mūziķi Valters Frīdenbergs un Elvijs no kādrezējās grupas Putnu balle.

Pēc žūrijas apspriedes, kuras laikā pasākuma vadītāji Estere un Edgars rīkoja konkursus un izklaidēja skatītājus, V.Frīdenbergs izteica žūrijas vērtējumu katrai grupai un paziņoja uzvarētājus. Šogad galveno balvu- dziesmas ierakstu studijā Sound Division- ieguva The Mike Hawk band, kuri pēc mūziķa Valtera Frīdenberga vārdiem bija „deviņstāvu mājas augstuma pārāki par citiem”. Savukārt skatītāju simpātiju balvu- dāvanu no t/c Liiba- saņēma  The Citizens.

Rokfestivāls FOTOGRĀFIJĀS

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 16 septembris 2011 10:08
 
LatvianEnglishRussian

Informatīvie atbalstītāji

Reklāmkarogs