VIA ĶEKAVA arhīvs

Pasākumu rīko

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

On-line apmeklētāji

Šobrīd klātienē ir 48 viesi 


Atklāj foto izstādi „Cilvēks Ķekavas novadā” PDF Drukāt E-pasts

Festivālā „VIA Ķekava trešajā dienā notika fotokonkursa Cilvēks Ķekavas novadā” atklāšana.

Fotokonkurss veidots, sadarbojoties Ķekavas-Bordesholmas sadraudzības biedrībai un Ķekavas novada pašvaldībai, lai ar mākslinieciski interesantu fotogrāfiju palīdzību prezentētu savu novadu.

Labākās Ķekavas novada iedzīvotāju fotogrāfijas kopā ar Bordesholmas mākslinieku profesionālajiem fotouzņēmumiem šobrīd veido kopīgu fotoizstādi tirdzniecības centrā „Liiba”.

Izstādes atklāšanā fotokonkursa „Cilvēks Ķekavas novadā” organizatori Ilona Jēkabsone un Juris Firsts paziņoja fotokonkursa uzvarētājus: 1. vietu ieguva Irēna Dumpe ar foto modeli, biškopi Regīnu Eihmani, kas ar saviem foto darbiem decembrī aicināta piedalīties arī izstādē Bordesholmā; 2. vietu - Valts Variks ar foto modeli Daugmales Bišu Jāni, 3. vietu ieguva Baiba Dzene, kas iemūžināja bildēs akmeņkali Gunti Pandaru.

Jāpiebilst, ka Ķekavā veidotie dzirnakmeņi jau vasarā aizceļoja uz Bordesholmas rātsnamu. Izstādes laikā Bordesholmas pārstāvis uzaicināja Ķekavas novada Domes vadību 1. oktobrī piedalīties šo dzirnakmeņu svinīgajā atklāšanā.

Fotomirkļi no izstādes atklāšanas

 
LatvianEnglishRussian

Informatīvie atbalstītāji

Reklāmkarogs