VIA ĶEKAVA arhīvs

Pasākumu rīko

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

On-line apmeklētāji

Šobrīd klātienē ir 132 viesi 


NVO samitā aktualizē līdzdalības tēmu PDF Drukāt E-pasts

Festivāla Via Ķekava otrajā dienā Doles Tautas namu piepildīja NVO samita „NVO via Ķekava” aptuveni 100 dalībnieki no Rīgas reģiona pilsētām, Ķekavas novada un ārvalstu delegācijām. Biedrības „Latvijas Pilsoniskā alianse” rīkotais samits bija veltīts līdzdalībai.

Laba vēlējumus un uzrunas samita dalībniekiem teica Ķekavas novada pašvaldības priekšsēdētāja vietnieks Juris Krūmiņš un pašvaldības Domes deputāts Juris Jerums, Rīgas plānošanas reģiona administrācijas vadītājs Jānis Miezeris un biedrības „Latvijas Pilsoniskā alianse” direkore Rasma Pīpiķe.

Samita pirmajā daļā prezentācijas līdzdalības tēmā prezentēja viesi no Polijas, Olga Veilande, Latvijas Kopienu iniciatīvu fonda vadītāja, Vidzemes Augstskolas pasniedzējs Visvaldis Valtenbergs, kā arī manabalss.lv veidotāji Jānis Erts un Kristofs Blaus. Pēdējie runātāji izraisīja lielu dalībnieku interesi, uzsverot, ka savu pieredzi nevar nosaukt par veiksmes stāstu, bet brīnišķīgu piemēru tam, cik latvieši spēj būt ieinteresēti apkārt notiekošajos procesos. Puiši atbildēja uz gana piņķerīgiem jautājumiem par elektroniskās parakstu vākšanas konfidencialitāti, un vēlāk atzina, ka priecājas par kārtējo iespēju – pastāstīt par vietni pēc iespējas plašākai auditorijai.

Pēc ievadtēmām samitā tā dalībnieki sadalījās trīs interešu meistarklasēs: NVO vadības, E-lietu un Līdzdalības klasē. Katras grupas dalībniekiem bija iespējams padziļinātāk iepazīties ar interesējošas tēmas praktiskajiem piemēriem.

Vairāk par NVO samitā notiekošo un tā dalībnieku atsauksmēm lasiet 16.septembra Ķekavas novada avīzes festivāla pielikumā.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 09 septembris 2011 16:28
 
LatvianEnglishRussian

Informatīvie atbalstītāji

Reklāmkarogs