VIA ĶEKAVA arhīvs

Pasākumu rīko

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

On-line apmeklētāji

Šobrīd klātienē ir 9 viesi 


Spriež par iespējām kopā startēt ES projektos PDF Drukāt E-pasts

Ķekavas novada pašvaldības Izglītības daļas speciālisti un mākslas pārstāvji no Daugmales 9.septembra rītā tiekas ar Bordesholmas (Vācijā) sporta, izglītības un mākslas pārstāvjiem.

Lietišķās tikšanās laikā tiek pārrunāta turpmākā sadarbība, piemēram, jau kā partneriem startēt dažādos Eiropas Savienības projektos, kas saistīti ar izglītības, mūžizglītības, mākslas un sporta jomu. Tāpat abu valstu pārstāvji apspriež iespējas, kā pilnveidot jau esošo skolēnu apmaiņas programmu.

Pēc lietišķās tikšanās Ķekavas novada pašvaldības administrācijā Bordesholmas pārstāvji atbilstoši interešu grupām dosies jau klātienē iepazīties ar procesu konkrētās jomā un dibināt sadarbības kontaktus, apmeklējot Sporta aģentūru, Ķekavas vidusskolu, Daugmales Bišu Jāni un keramikas darbnīcu „Pampāļu podi”.

Lietišķās dienas noslēgumā Vācijas delegācijas pārstāvji apmeklēs Ķekavas Mākslas skolu, lai vērotu, kā Ķekavas novadā tiek īstenota profesionālās ievirzes izglītības programma un iepazītos ar mācību procesu Mākslas skolā.

Foto no tikšanās

 
LatvianEnglishRussian

Informatīvie atbalstītāji

Reklāmkarogs