VIA ĶEKAVA arhīvs

Pasākumu rīko

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

On-line apmeklētāji

Šobrīd klātienē ir 38 viesi 


Publiskajā seminārā aicina kļūt izlēmīgākiem PDF Drukāt E-pasts

8.augusta vakarā Ķekavas kultūras namā festivāla VIA Ķekava ietvaros notika publiskais seminārs Personiskās labklājības paaugstināšanas iespējas. Tajā Ķekavas novada iedzīvotājus uzrunāja Swedbank bankas un Jauno uzņēmēju centra pārstāvji, runājot gan par personiskā budžeta plānošanu, gan veiksmīgas uzņēmējdarbības uzsākšanu.

Personas un tās finanšu līdzekļu attiecības ir svarīgs jautājums savas labklājības uzlabošanā. Privātpersonu finanšu institūta direktora vietniece Diāna Krampe un Jauno uzņēmēju centra pārstāvis Aivars Trimofejevs atgādināja pēc pašu domām šķietami vienkāršas, bet bieži vien ignorētas lietas, kuru rezultātā tiek kavēta dzīves kvalitātes uzlabošanās.

Semināra apmeklētāji tika iepazīstināti ar dažādiem pētījumiem par likumsakarībām starp latvieti un tā finanšu plānošanas tradīcijām un pārbaudītām vērtībām labklājības uzlabošanā. Eksperti aicina kļūt motivētākiem, izlēmīgākiem un apņēmīgākiem, atgādinot sen zināmo teicienu, ka „koka saldākie augļi neatrodas apakšējos zaros, kur tos vieglāk aizsniegt, bet galotnē, kur vairāk saules”.

Par šīm un citām semināra laikā izskanējušām idejām plašāk iepazīties varēs 16.septembra Ķekavas avīzes festivāla pielikumā.

Fotomirkļi no publiskā semināra

 
LatvianEnglishRussian

Informatīvie atbalstītāji

Reklāmkarogs